معرفی شرکت


شرکت تالون در سال 1376 به منظور اجرای پروژه‌های عمرانی با هدف رسالت ملی و میهنی در زمینه عمران و آبادانی ایران اسلامی  با شعار کیفیت برتر در ارائه خدمات عمرانی و بکارگیری تکنولوژی‌های مدرن ساخت و روش‌های اجرایی مناسب و استفاده از توان بالای نیروی انسانی متخصص، ماشین‌آلات، تجهیزات پیشرفته پا به عرصه تولید و سازندگی نهاد.  و با توجه به تجارب ارزشمند کسب شده در مسیر اجرای پروژه‌های عمرانی اعم از احداث راه، تونل ، ساختمان، محوطه‌سازی، تأسیسات زیربنایی توانسته در روندی رو به رشد، راندمان قابل توجهی را در کارنامه خود ثبت کند و به یکی از قطب‌های اصلی پیمانکاری مبدل گردد.
اخذ انواع استانداردهای بین‌المللی، تشویق نامه‌ها و تقدیر نامه‌ها از مراجع مطرح کشور و همچنین کسب رتبه‌های برتر از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور شامل ، رتبه یک رشته راه و ترابری، رتبه پنج رشته ساختمان ، گواه چارچوب توانمند و پایبندی به تعهدات در عرصه سازندگی کشور است.
با توجه لزوم اجرای صحیح فعالیتهای اجرایی، افزایش بهره‌وری و اطمینان از اجرای ایمن پروژه‌ها در محیطی سالم و بی‌خطر، این شرکت با تکیه بر توان فنی و همکاری و تلاش پرسنل خود، نسبت به اجرای زیرساختهای لازم اقدام نموده .
بخشی از مهم ترین فعالیتهای شرکت بدین شرح است :
مشارکت در پروژه های بزرگ ملی
   اجرای پروژه های عمرانی، راهسازی و تونل سازی
   تعمیر، نگهداری و بازسازی انواع ماشین آلات ساختمانی و راه سازی
   تأمین ماشین آلات مورد نیاز پروژه های عمرانی از طریق سیستم بازرگانی و اجاره
   تولید مصالح شن و ماسه با کیفیت بسیار مطلوب و مورد تائید مشاورین اروپایی